Mert Hakan Yandaş: Kimse bir yere çekmesin

Fenerbahçe ile Pendikspor, Süper Lig’in 29. haftasında Kadıköy’de karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı 4-1 kazanan Fenerbahçe’de ilk golü atan Mert Hakan Yandaş maç sonu açıklamalarda bulundu.

Mert Hakan Yandaş yaptığı açıklamada, “Cuma günü İstanbul’a gelme fırsatımız oldu. Bunlar bahane değil. İlk yarıyı taraftarımızı üzecek şekilde çöpe attık. Ben hayatımda ilk defa böyle bişi gördüm, her pozisyonda kaleci sağ taraftan autu kullanırken sol tarafa yürüdü. İzin veriyorlar, niye izin veriyorlar anlamış değilim. Geri dönmeyi bilen vazgeçmeyen bir takımın içinde bulunduğum için çok mutluyum. Maçtan çıktığımda oyuna katkı vermek için yaptığım bir hareket vardı, kimse bir yere çekmesin.” ifadelerini kullandı.

Mert Hakan Yandaş ayrıca, “İki haftadır ilk golü atmak ve güzel golleri atmak bana nasip oluyor. Önemli olan takımın kazanması, kazanmadığınız zaman bu gollerin anlamı olmuyor. Önemli olan takıma katkı vermek. Son 9 hafta, Fenerbahçe birlikte olduğunda kimse bizi yıkamaz. Tahsin başkanımızın mekanı cennet olsun, onu başta anmadığım için özür diliyorum.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x